Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Stolica i buraki

Stolica i buraki

Indonezja
Indonezja, Jakarta

Dojechaliśmy pociągiem do Jakarty i szczerze mówiąc żałujemy bo Yogarta bardziej nam się podobała.
I na dzień dobry bliskie starcie z kierowcą taksi, który najpierw powiedział że nas zawiezie tam gdzie chcemy po dotarciu na miejsce jak okazało się, że nie ma miejsca w hostelu rzucił jakaś ceną 2x większa niż normalna za dojazd około 1.5 km dalej a na koniec wywalił nas z taksówki i to z szanowanej firmy BlueBird.
Nie chciał oczywiście pokazać swojej legitymacji ale zrobiliśmy zdjęcie nr. taksówki i napisaliśmy do szanowanej firmy co myślimy na ten temat.
Drobna uwaga często kierowcy taksi mówią że nie wiedzą gdzie to jest albo udają

katamax
katamax - 2013-04-17 09:11
Welcome to Singapur!!!!!!!!!!
no to po perypetiach na lotnisku witam Was serdecznie w Singapurze!!!!

JUREK kończy dziś 1 ROK z czego prawie połowę życia spędził w swojej PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA!!!!

No niezły wyczyn Jurek jak na roczniaka, niektórzy to przez całe swoje życie nie zaliczyli tego co ty, a maja po 50 60 lat.
Gratuluję ci , jesteś naprawdę COOL GOŚCIEM.
W twoje 1-pierwsze urodziny ciotka życzy ci dużo zdrówka i szczęścia, oraz aby ten Twój aniołek nadal opiekował się tobą tak jak dotąd. Niech szczęście Wam sprzyja podczas waszej podróży życia

katamax
katamax - 2013-04-17 09:12
I jeszcze specjalne życzenia i WIEEEELKI BUZIAK dla ADY od Jasia i Sary

Kriss
Kriss - 2013-04-17 12:13
Panie Jurku. Najlepsze życzenia urodzinowe. Dużo ulubionych przysmaków, świetnej zabawy, zero stresów, dużo czasu na sen, mało komarów i innego paskudztwa oraz wiele cierpliwości do swojego Taty, życzy wujek Kriss.

zula - 2013-04-19 06:16
Jurku - myślę ,że życzenia przeczytasz sam za parę lat!
Zdrowia,cudownych wędrówek i wypraw oraz poznawania świata przez kolejne lata.
Życzę wszystkiego naj !!!.

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017