Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Misja - znaleźć samochód

Misja - znaleźć samochód

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Auckland

Okazało się, że mama chyba przesadziła z ilością rzeczy... Co prawda utrzymuje, że jest to niezbędne minimum. Teraz tata poszukuje auta, które pomieści te wszystkie rzeczy - rozważa między tirem a ciężarówką. Nie wiem co jest w tych plecakach, ale moje zabawki na pewno tyle miejsca nie zajęły.
Kryterium tanio kupić, co niestety jest problemem, gdyż cała procedura nie jest taka łatwa szczególnie jak się targa ze sobą 2 plecaki po 23 kg dodatkowy wór z 10kg wózek, no i oczywiście mojego Piotrusia.
Żeby uświadomić wam ile tego jest poniżej macie zdjęcie - na szczęście tato wie jaki sprzęt kupować i worki z firmy Wisport rozwiązały sprawę transportu naszego dobytku co nie zmienia faktu, że tata wyglądał jak wielbłąd i nasza karawan niczym w piosence Kory poruszała się ku miejscu przeznaczenia

katamax
katamax - 2012-12-05 10:33
To i tak bardzo przyzwoity wynik biorąc pod uwagę możliwości i potrzeby , zwłaszcza kosmetyczne, tej kobiety :0)
z dwójką maluchów i Anią...
Daniel to są tylko 3 wieeeeelkie torbo-wory.

Kriss
Kriss - 2012-12-05 11:30
No dojechali... teraz odpocznijcie ze 2 tygodnie i wracajcie...

adajurekispolka
adajurekispolka - 2012-12-06 22:44
Kriss.
Zawsze można na ciebie liczyć

Kasia
Kasia - 2012-12-08 20:52
Oj tam, ja i tak jestem bardzo dumna z Ani i Jej nastawienia do pakowania i selekcji rzeczy :) akurat przy selekcji kosmetyków byłam i to ja namawiałam do złego :P
ja: tylko jeden podkład?
Ania: mogę tylko jeden, Daniel mnie zabije
ja: ale tam jest ciepło, więc trzeba wziąść jaśniejszy na teraz i ciemniejszy jak się skóra opali :)
Oczywiście podkład spakowany w liczbie sztuk: jeden. Pełen podziw za taki stosunek do sprawy :)
A i popieram! Odpocznijcie, skorzystajcie ze słońca i wracajcie z "urlopu" :) :) :)

Kriss
Kriss - 2012-12-11 13:46
wracajcie... bo już tęsknimy!!!
P.S. Że można liczyć na Krissa sie wie :-)

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017