Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Albania 2017    Dlaczego tutaj jest tak ciepło - powiedziała Ania ;)
2017

Dlaczego tutaj jest tak ciepło - powiedziała Ania ;)

Albania
Albania, Sarandë

Kiedy sięgasz do wujka goole myślisz to na pewno to nie jest ten czas co pokazuje google maps. Polak z ułańską fantazją dojedzie tam o wiele szybciej.
Niestety to jest prawda i wujek google nie kłamie - naprawdę jazda po tym kraju wymaga cierpliwości, spostrzegawczości, refleksu i oczu dookoła głowy. Normalne jest nie wrzucanie kierunkowskazu, skręcania gdzieś bo sobie przypomniałem, parkowania w miejscu dogodnym tam gdzie mi się podoba.
Do tego zakręt za zakrętem zakrętem pogania -masakra :) a z tylnego siedzenia słyszysz tekst ze Shreka "daleko jeszcze ...."
Za to widoki jeśli masz czas na podziwianie naprawdę przepiękne.
W pogoni za latem ........ gdzie termometr notuje codziennie + 31 C usłyszałem od Ani, że trochę tutaj za ciepło - szok jeśli Ani jest za ciepło to co ja mam powiedzieć.

katamax
katamax - 2017-06-24 19:17
Jedziecie na Korfu? To rzut beretem stamtąd gdzie jesteście. Nic nie piszesz o noclegach. jak tam sprawa wygląda?

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017