Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Do ciepłych krajów - Teneryfa    Swiat golfa

Swiat golfa

Hiszpania
Hiszpania, Los Abrigos

Miejsce dosyć ciekawe świat golfa:
Ceny jedzenia:
- obiad dla dzieci 5EUR - daniem dla dziecka może najeść się dorosły ( w naszym przypadku dla dla naszej
- obiad dla dorosłego 3 daniowy 10 EUR
- Piwo 1 EUR
- sok 2,5 EUR
Lotnisko i samoloty nie przeszkadzają za bardzo loty kończą się około 21.
Sam hotel ok ale uwaga alergicy - sporo kotów tutaj się kręci.
Krajobraz przypominający pustynie, gdyby nie sztuczne nawodnienie to wyglądałby jak Maroko lub środek Australii plaża pełno Kamoli, woda zimna ale za to ciepłe słońce.
Pełno Brytoli emerytów - zastanawiamy się ilu Polskich emerytów stać na taki pobyt. Raczej nie wielu ;( a taki dobrobyt mamy.
Najczęściej napisy są UK,RUS,SWEDEN.Norway - to się nam miejsce dla burżujów trafiło to nie Hurgada w Egipcie.

babcia
babcia - 2015-12-05 18:10
fajnie was ponownie zobaczyc na bloku tak jak piszecie dla naszych emerytow to nie jest wypoczynek zycze duzo wrazen wiele ciekawych mjejscu do zwiedzenia i zdrowka i szczesliwego powrotu caluski

katamax
katamax - 2015-12-07 09:25
Z sentymentem powróciłam wczoraj do fotek i filmów z mojego pobytu tam w 2011 roku, o jak mi się dzieci od tego czasu zmieniły, oj zmieniły...
Polecam LoroPark na pn wyspy, mozna nie drogo na wyspie wynająć auto na 3 dni i pojeździć
Życzę miłego pobytu

23.07.2018 - 23.07.2018