Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Po powrocie

Po powrocie

Polska, Wrocław

Postanowiłem napisać tego posta gdyż zawszę zastanawiałem się jak to jest po takich podróżach.
I mogę powiedzieć, że jest strasznie - mamy taki syndrom odstawienia trudno to nawet opisać, ale masz wrażenie, że to wszystko jest obok. Jesteś niczym pasażer, który z boku obserwuje to całe życie. I jedna ważna uwaga - nie chcesz do tego autobusu wsiadać ale wiesz że musisz.
Wizyta w tych super,mega sklepach marketach to jakiś koszmar - gdzie oni wszyscy biegną, ceny z kosmosu za jakieś elektorniczne pierdoły itp..
Po wylądowaniu w Berlinie chcieliśmy wracać !!!!
Ale teraz tęsknimy za bezkresem Australii, zimnem Boliwii, ciepłem Kolumbii czy Indonezji i wieloma miejscami i najważniejsze tęsknimy za podróżą!!!! za brakiem tej tzw. stabilizacji przewidywalnością kolejnych dni.

Ludzie podróżujecie jak najdłużej się da i jak się da

P.S Chyba zacznę grać w lotka.
Daniel

zula - 2013-12-24 05:50
Szczęścia...podobno dzisiaj do wygrania 20 milionów!
A tak już na realnie życzę samych radosnych dni w 2014 roku .Życzę podróży i wszystkiego najlepszego!

jowa31
jowa31 - 2013-12-28 19:27
myślę, że i bez lotka niedługo coś z krótszych lub dłuższych podrózy Wam się zdarzy, zawsze zostaje palcem po mapie, przynajmniej w międzyczasie- co i mnie się zdarza
pozdrawiam

23.07.2018 - 23.07.2018