Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Lima 8,5 mln ludzi ......

Lima 8,5 mln ludzi ......

Peru
Peru, Lima

Droga z Cusco-Lima autobusem 23h masakra ;( ilośc zakrętów rosła w tempie wykładniczym.
O tym że wpadliśmy na terminal 1 min przed odjazdem to już norma bo okazało się że naszego nie ma to jedziemy innym. mieliśmy być w Limie 2h wcześniej o 14 bylismy 3h później o 17-stej
Cel naprawić aparat itp.
Istnieją 2 typy ogrzewania w autobusie : tropik i zima obydwa doświadczyliśmy.
Myślałem, że gorszych filmów nie Indyjskie i Brazylijskich nie ma.
Są seriale made in Peru to 1 liga kiczu. Student łódzkiej filmówki to przy tym mistrz świata na siekiery.

katamax
katamax - 2013-08-22 21:09
23h, no cóż trudno się dziwić, wszak to ponad 1000km i to w górach, ale widoki pewnie zrekompensowały Wam ten trud. Ja tylko się zastanawiam jak te Wasze dzieciaki dają radę, bo dla dorosłego to masakra 23hb w autobusie, a co dopiero dla 3-latka i roczniaka :0)(0:
Noiźle , nieźle, Już za kilka dni rusza 10 Festiwal,czy jak go tam zwą, obieżyświatów, cztery żywioły w Bolkowie, a rok temu to Wy tam byliscie słuchając opowieści innych obieżyświatów, teraz z pewnością bylibyście w centrum zainteresowania z waszą podróżą, oj starzy z was wyjadacze wśród obieżyświatów i backpackersów, Oj pozmieniało się pozmieniało.... 3mam kciuki za naprawę aparatu, i podziwiam za wytrwałość.

adajurekispolka
adajurekispolka - 2013-08-23 02:46
co do widoków to trudno powiedzieć o podziwianiu jak ma się takie dwa żywioły na pokładzie, którym się nudzi- i pytanie jak ze shreka daleko jeszcze. Ale trasa naprawdę ładna tylko tyłek boli. Wytrwałość hymm nie wiem czy to już nie taki tryb życia- jak wygramy w totka to jedziemy dalej. Gorzej że nie mamy czasu grać ;(.

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017