Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Witaj Malezjo ..... czyżby taniej ?

Witaj Malezjo ..... czyżby taniej ?

Malezja
Malezja, Johor

Singapur może i piękny ale do tanich nie należy dlatego dbając o nasz budżet szybko w kierunku Malezji postanowiliśmy się przenieść.
-----------------
Kilka praktycznych rad:
- Bardzo dużo hoteli jest w chińskiej dzielnicy. Wychodząc z przejścia granicznego ( nie wsiadać do autobusu, który wiezie przez granicę dzięki GENEK za rady) przechodzicie nad ulicą i wchodzicie do dużego centrum handlowego. Trzeba przejść przez to centrum wyjść z niego i skręcić w lewo stojąc tyłem do centrum handlowego.Po minięciu dwóch ulic możecie szukać hotelu.
- Duże centrum handlowe Tesco - KSL - najlepiej i tanio.Wrócić na przejście zjechać na dół tuż za przystankiem i kursuje tam autobus do KSL cena 1,50 MY autobus jeździ co 20 min. Bardzo dobre i tanie sushi ;)
- Na główny dworzec przed tym samym centrum handlowym szukać autobusu do Larkin kurs 1,30

genek
genek - 2013-04-19 00:04
ja juz za Wami nie nadazam.. Wasz wyjazd zaczyna przybierac coraz mniej przewidywalne ksztalty. Jezeli za 2 dni napiszecie ze z malezji lecicie do Kenii lub do Argentyny to uwierze w to bez wahania :))) POWODZENIA i pozdrowienia dla calej 4 szczegolnie dla Mamy. Moj i Ani podziw dla Ciebie rosnie z dnia na dzien.!!! Fajnie być taką superżoną!!

BPE
BPE - 2013-04-19 08:40
Johor Bahru - paskudne miejsce - prawda ?
Jedyne co warto tam zaliczyć to legoland....nasz maluch strasznie chciał tam zajrzeć, ale darowalismy sobie skoro w Europie lepsze.....

adajurekispolka
adajurekispolka - 2013-04-25 18:14
Kolega widzę w jasnowidzeniu dorabia :) Podrzuć nam numery w totka ;)

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017