Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    I spotkanie z przyrodą - Ada nadaje ...

I spotkanie z przyrodą - Ada nadaje ...

Australia
Australia, Albury

No ileż można szukać tych opon 2 sztuki a jeżdżenia co nie miara spowodowały że późno wyjechaliśmy z Sydney. No i 1 noc w naszym autku wygodnie się spało ale ciepło. Ale spotkanie z przyrodą ... muchy, muchy i inne robale ;) jakoś to będzie pocieszałam mamę. Ale nie było tak źle bo pająki też tutaj są tato z mamą biega za mną i mówi co chwilę nie wolno nie chodź, nie dotykaj, też mi podróż ;(
Nie działa nam klima szukamy mechanika ;(.
Podoba mi się to Autko jest tyle miejsca ale mam katar Jurek tylko jest coraz większy chyba podróże mu służą ;).

RODZINKA
RODZINKA - 2013-02-10 10:48
WITAM GRATULUJE WSPANIALYCH WRAŻEN ADUNIU BĄDZ OSTROŻNA PILNUJ BRACISZKA NA TE MUSZKI I PAJĄCZKI. DLA JURKA NAPEWNO SLUZY POWIETRZE Ż EROSNIE JAK NA DROŻDZACH ALE CÓŻ DOGANIA CIEBIE MIMO TO TO TY JESTEŚ STARSZA I ON MA CIEBIE SŁUCHAC . ,A TY TATUSIA I MAMUSIE . ŚLE CAŁUSKI

katamax
katamax - 2013-02-10 11:19
No to teraz się wygrzejecie po NZ , zwłaszcza w aucie bez tej klimy...hi,hihi a auto miało być z klimą :0) Na szczęście jest wygodne i nie będą Was tak kroić za campy jak w NZ, a to duży plus.
Uważajcie na siebie i dzieciaki. Pozdrawiam Was i jak zwykle ściskam mocno

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017