Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Baba - pierwsze słowa Jurka

Baba - pierwsze słowa Jurka

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Paihia
Przejechano 19089 km

Jurek nauczył się pierwszych słów brzmi to jak baba. I Jurek bez opamiętania powtarza to naokoło oczywiście musiałam się do niego przyłączyć. Tak więc całą ferajną czyli obydwoje nadajemy z tylnego siedzenia. No i tata z mama maja tego troszeczkę dosyć - ale wiem, że nas kochają. Dzisiaj śpimy w naszym namiociku muszę mu nadać jakaś nazwę ?. Ogłaszam konkurs na nazwę namiotu może Jasiu z Sarą coś wymyśli ?.Tata mówił że wujek Kris by tu miał raj na ziemi - ciągle by siedział pod wodą i nurkował ;).

katamax
katamax - 2012-12-12 08:48
a dlaczego jesteście koło Afryki? mieliście być w NZ?

Gratuluję Wam dzieciaczków.Zawsze mówiłam, że podróże kształcą, Ada już umie obsłużyć pralkę, a Jurek nie dość , że urósł w tydzień jak na drożdżach , to jeszcze do tego nauczył się mówić w ciągu jednego dnia nieobecności na blogu. No nie marnuje chłopak czasu!

rodzinka
rodzinka - 2012-12-12 13:06
witam u nas śniegowo pruszy jest pięknie tempert.tylko minus 2 to jest fajnie .gratuluje słów pierwszych teraz to aduniu masz kumpla do gawędzenia w tej waszej podróży .moja propozycja na nazwe twego wspaniałego namiociku to tylko schowek .czekam na dalsze wiadomości podróżcznicze

Marzena
Marzena - 2012-12-12 21:49
dodajcie jakieś nowe fotki z tych zakrętasów :) pozdrawiamy z zimnej ( -14) Jeleniej Góry, Marzena i Mariusz.

Kriss
Kriss - 2012-12-13 23:51
Jurek nie przejmuj się masz przecież geny po Danielu... więc pierwsze słowo BABA, zdradza Twoje przyszłe "zainteresowania"...
3 maj cie się!!!

23.07.2018 - 23.07.2018