Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Po drodze do Adelaide

Po drodze do Adelaide

Australia
Australia, Stirling

Dziś jak przystało na niskobudżetowych nomadów skorzystaliśmy z dobrodziejstw otwartego prysznica przy plaży. Woda zimna, ale nie lodowata nie przeszkodziła w uzyskaniu upragnionej świeżości.
Udało się nam znaleźć couchsurferów, którzy nas przygarną na kilka dni, mieszkają w Stirling, do której przyjechaliśmy już dziś. Ponieważ noclegi mamy od jutra, zatrzymaliśmy się na parkingu koło placu zabaw :). Właściwie place zabaw to jest jeden z wyznaczników naszych postojów. Po kilkunastu dniach widoków wzgórz porośniętych spaloną trawą, Stirling przywitało nas zielonymi trawnikami i parkami, które przypominają nam trochę o domu. I temperatura spadła. Uff... Trochę poniżej 30 st i od razu wszyscy mają więcej energii. I much jakby mniej. Myślę, że australijskie muchy, ze względu na swoją liczebność i natręctwo zasługują na osobny wpis. I o nich niebawem opowie nasz młody korespondent Ada.

lukaszmc12
lukaszmc12 - 2013-02-24 21:42
Serdeczne Pozdrowienia i Gratulacje Z Tak Świetnego Pomysłu Wycieczki Pozdrowienia Dla Całej Twojej Rodzinki, Przesyła Łukasz z Rodziną

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017