Geoblog.pl    adajurekispolka    Podróże    Dookoła świata    Naprawa auta cd

Naprawa auta cd

Australia
Australia, Albury

A tak miało być pięknie ..... a wyszło jak zawsze.
Odebraliśmy auto od mechanika paski zmienione, olej też full serwis możemy ruszać a tutaj pech.
Auto przy zmianę biegów gaśnie - o dziwo tylko jak mam włączoną klimę ;( no to super. Jutro znowu jedziemy od macherów od kilmiy i elektryki. Chyba zaczniemy szukać roboty dorywczej bo zbankrutujemy z atutem. Może jakiś sponsorów ;) znajdziemy. Albo w stylu kochane pieniążki przyślijcie rodzice ;)
Pożyjemy zobaczymy jedyny plus że części jest tutaj dużo do takich aut.

RODZINKA
RODZINKA - 2013-02-12 21:55
WITAM A WYDAŁOBY SIĘ ŻE SUPER DUŻE SILNE BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW A TU TAK SAMO JAK W POLSCE MALA WADA TYLKO ZACZĄĆ .TEN CO SPRZEDAL TO TEZ NIE FER BO WIEDZIAL ŻE Z DZIEĆMI WĘDRUJECIE ŻĘ KAŻDY KTO WĘDRUJE TE PIĘNIĄŻKI TO Z NIEBA NIE LECĄ . SAMOCHODZIKU BĄDZ DOBRY I ZACZNIJMY ZWIEDZAĆ TEN KRAJ JAKI JEST AUSTRALIA TRZYMAM KCIUKI GORĄCO POZDRAWIAM

RODZINKA
RODZINKA - 2013-02-12 22:17
TAK SIE ROZPĘDZIŁAM ŻE PODWOJNIE KOMENTARZ WYSŁAŁAM ALE TO NIC ADUNIU I JURECZKU TATA I MAMA NAPEWNO DADZĄ SOBIE RADE I BĘDZIECIE SIE PORUSZAC Z KLIMA W DALSZA DROGE CAŁUSKI TRZYMAM KCIUKI

23.07.2018 - 23.07.2018

15.06.2017 - 03.07.2017